UEFA Nations League

Speelschema & Uitslagen

Volgende wedstrijd

Nations League speelschema

Het speelschema van de Nations League bestaat uit 6 wedstrijddagen in september, oktober en november 2018. Het betreffen zowel een uit- als een thuiswedstrijd.

Wedstrijddagen van de Nations League:

  • 6-8 september 2018: wedstrijddag 1
  • 9-11 september 2018: wedstrijddag 2
  • 11-13 oktober 2018: wedstrijddag 3
  • 14-16 oktober 2018: wedstrijddag 4
  • 15-17 november 2018: wedstrijddag 5
  • 18-20 november 2018: wedstrijddag 6
  • 5-9 juni 2019: Final Four
  • 26-31 maart 2020: play-offs voor EK 2020

League A

Groep 1 Groep 2 Groep 3 Groep 4
Duitsland  België Portugal Spanje
Frankrijk Zwitserland Italië Engeland
Nederland IJsland Polen Kroatië

League B

Groep 1 Groep 2 Groep 3 Groep 4
Slowakije Rusland  Oostenrijk Wales
Oekraïne Zweden Bosnië en Herzegovina Ierland
Tsjechië Turkijë Noord Ierland Denemarken

League C

Groep 1 Groep 2 Groep 3 Groep 4
Schotland Hongarije Slovenië Roemenië
Albanië Griekenland Noorwegen Servië
Israël Finland Bulgarije Montenegro
  Estland Cypres Litouwen

League D

Groep 1 Groep 2 Groep 3 Groep 4
Georgië Wit Rusland Azerbeidzjan Macedonië
Letland Luxemburg Faeröer Armenië
Kazakstan Moldavië Malta Lichtenstein
Andorra San Marino Kosovo Gibraltar

Speelschema Nations League poule A1

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
3 do 06 sep A1 20:45 Duitsland Duitsland Frankrijk Frankrijk 0-0
29 zo 09 sep A1 20:45 Frankrijk Frankrijk Nederland Nederland 2-1
66 za 13 okt A1 20:45 Nederland Nederland Duitsland Duitsland 3-0
86 di 16 okt A1 20:45 Frankrijk Frankrijk Duitsland Duitsland 2-1
102 vr 16 nov A1 20:45 Nederland Nederland Frankrijk Frankrijk 2-0
125 ma 19 nov A1 20:45 Duitsland Duitsland Nederland Nederland 2-2

Speelschema Nations League poule A2

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
18 za 08 sep A2 18:00 Zwitserland Zwitserland IJsland IJsland 6-0
40 di 11 sep A2 20:45 IJsland IJsland België België 0-3
54 vr 12 okt A2 20:45 België België Zwitserland Zwitserland 2-1
77 ma 15 okt A2 20:45 IJsland IJsland Zwitserland Zwitserland 1-2
94 do 15 nov A2 20:45 België België IJsland IJsland 2 -0
120 zo 18 nov A2 20:45 Zwitserland Zwitserland België België 5-2

Speelschema Nations League poule A3

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
11 vr 07 sep A3 20:45 Italië Italië Polen Polen 1-1
32 ma 10 sep A3 20:45 Portugal Portugal Italië Italië 1-0
47 do 11 okt A3 20:45 Polen Polen Portugal Portugal 2-3
74 zo 14 okt A3 20:45 Polen Polen Italië Italië 0-1
113 za 17 nov A3 20:45 Italië Italië Portugal Portugal 0-0
132 di 20 nov A3 20:45 Portugal Portugal Polen Polen 1-1

Speelschema Nations League poule A4

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
21 za 08 sep A4 20:45 Engeland Engeland Spanje Spanje 1-2
41 di 11 sep A4 20:45 Spanje Spanje Kroatië Kroatië 6-0
55 vr 12 okt A4 20:45 Kroatië Kroatië Engeland Engeland 0-0
78 ma 15 okt A4 20:45 Spanje Spanje Engeland Engeland 2-3
95 do 15 nov A4 20:45 Kroatië Kroatië Spanje Spanje 3-2
116 zo 18 nov A4 15:00 Engeland Engeland Kroatië Kroatië 2-1

Speelschema Nations League poule B1

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
4 do 06 sep B1 20:45 Tsjechië Tsjechië Oekraïne Oekraïne 1-2
24 zo 09 sep B1 15:00 Oekraïne Oekraïne Slowakije Slowakije 1-0
61 za 13 okt B1 15:00 Slowakije Slowakije Tsjechië Tsjechië 1-2
87 di 16 okt B1 20:45 Oekraïne Oekraïne Tsjechië Tsjechië 1-0
103 vr 16 nov B1 20:45 Slowakije Slowakije Oekraïne Oekraïne 4-1
126 ma 19 nov B1 20:45 Tsjechië Tsjechië Slowakije Slowakije 1-0

Speelschema Nations League poule B2

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
12 vr 07 sep B2 20:45 Turkije Turkije Rusland Rusland 1-2
33 ma 10 sep B2 20:45 Zweden Zweden Turkije Turkije 2-3
48 do 11 okt B2 21:45 Rusland Rusland Zweden Zweden 0-0
71 zo 14 okt B2 18:00 Rusland Rusland Turkije Turkije 2-0
110 za 17 nov B2 18:00 Turkije Turkije Zweden Zweden 1-0
133 di 20 nov B2 20:45 Zweden Zweden Rusland Rusland 2-0

Speelschema Nations League poule B3

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
17 za 08 sep B3 15:00 Noord-Ierland Noord-Ierland Bosnië Herz. Bosnië Herz. 1-2
42 di 11 sep B3 20:45 Bosnië Herz. Bosnië Herz. Oostenrijk Oostenrijk 1-0
56 vr 12 okt B3 20:45 Oostenrijk Oostenrijk Noord-Ierland Noord-Ierland 1-0
79 ma 15 okt B3 20:45 Bosnië Herz. Bosnië Herz. Noord-Ierland Noord-Ierland 2-0
96 do 15 nov B3 20:45 Oostenrijk Oostenrijk Bosnië Herz. Bosnië Herz. 0-0
117 zo 18 nov B3 18:00 Noord-Ierland Noord-Ierland Oostenrijk Oostenrijk 1-2

Speelschema Nations League poule B4

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
5 do 06 sep B4 20:45 Wales Wales Ierland Ierland 4-1
25 zo 09 sep B4 18:00 Denemarken Denemarken Wales Wales 2-0
67 za 13 okt B4 20:45 Ierland Ierland Denemarken Denemarken 0-0
88 di 16 okt B4 20:45 Ierland Ierland Wales Wales 0-1
104 vr 16 nov B4 20:45 Wales Wales Denemarken Denemarken 1-2
127 ma 19 nov B4 20:45 Denemarken Denemarken Ierland Ierland 0-0

Speelschema Nations League poule C1

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
13 vr 07 sep C1 20:45 Albanië Albanië Israël Israël 1-0
34 ma 10 sep C1 20:45 Schotland Schotland Albanië Albanië 2-0
49 do 11 okt C1 20:45 Israël Israël Schotland Schotland 2-1
75 zo 14 okt C1 20:45 Israël Israël Albanië Albanië 2-0
114 za 17 nov C1 20:45 Albanië Albanië Schotland Schotland 0-4
134 di 20 nov C1 20:45 Schotland Schotland Israël Israël 3-2

Speelschema Nations League poule C2

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
19 za 08 sep C2 18:00 Finland Finland Hongarije Hongarije 1-0
22 za 08 sep C2 20:45 Estland Estland Griekenland Griekenland 0-1
43 di 11 sep C2 20:45 Hongarije Hongarije Griekenland Griekenland 2-1
44 di 11 sep C2 20:45 Finland Finland Estland Estland 1-0
57 vr 12 okt C2 20:45 Griekenland Griekenland Hongarije Hongarije 1-0
58 vr 12 okt C2 20:45 Estland Estland Finland Finland 0-1
81 ma 15 okt C2 20:45 Finland Finland Griekenland Griekenland 2-0 
80 ma 15 okt C2 20:45 Estland Estland Hongarije Hongarije 3-3
97 do 15 nov C2 20:45 Griekenland Griekenland Finland Finland 1-0
98 do 15 nov C2 20:45 Hongarije Hongarije Estland Estland 2-0
121 zo 18 nov C2 20:45 Hongarije Hongarije Finland Finland 2-0
122 zo 18 nov C2 20:45 Griekenland Griekenland Estland Estland 0-1

Speelschema Nations League poule C3

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
6 do 06 sep C3 20:45 Slovenië Slovenië Bulgarije Bulgarije 1-2
7 do 06 sep C3 20:45 Noorwegen Noorwegen Cyprus Cyprus 2-0
26 zo 09 sep C3 18:00 Bulgarije Bulgarije Noorwegen Noorwegen 1-0
30 zo 09 sep C3 20:45 Cyprus Cyprus Slovenië Slovenië 2-1
62 za 13 okt C3 18:00 Noorwegen Noorwegen Slovenië Slovenië 1-0
68 za 13 okt C3 20:45 Bulgarije Bulgarije Cyprus Cyprus 2-1
90 di 16 okt C3 20:45 Slovenië Slovenië Cyprus Cyprus 1-1
89 di 16 okt C3 20:45 Noorwegen Noorwegen Bulgarije Bulgarije 1-0
105 vr 16 nov C3 20:45 Cyprus Cyprus Bulgarije Bulgarije 1-1
106 vr 16 nov C3 20:45 Slovenië Slovenië Noorwegen Noorwegen 1-1
128 ma 19 nov C3 20:45 Bulgarije Bulgarije Slovenië Slovenië 1-1
129 ma 19 nov C3 20:45 Cyprus Cyprus Noorwegen Noorwegen 0-2

Speelschema Nations League poule C4

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
14 vr 07 sep C4 20:45 Litouwen Litouwen Servië Servië 0-1
15 vr 07 sep C4 20:45 Roemenië Roemenië Montenegro Montenegro 0-0
35 ma 10 sep C4 20:45 Montenegro Montenegro Litouwen Litouwen 2-0
36 ma 10 sep C4 20:45 Servië Servië Roemenië Roemenië 2-2
50 do 11 okt C4 20:45 Litouwen Litouwen Roemenië Roemenië 1-2
51 do 11 okt C4 20:45 Montenegro Montenegro Servië Servië 0-2
70 zo 14 okt C4 15:00 Roemenië Roemenië Servië Servië 0-0
76 zo 14 okt C4 20:45 Litouwen Litouwen Montenegro Montenegro 1-4
109 za 17 nov C4 15:00 Servië Servië Montenegro Montenegro 2-1
115 za 17 nov C4 20:45 Roemenië Roemenië Litouwen Litouwen 3-0
135 di 20 nov C4 20:45 Servië Servië Litouwen Litouwen 4-1
136 di 20 nov C4 20:45 Montenegro Montenegro Roemenië Roemenië 0-1

Speelschema Nations League poule D1

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
1 do 06 sep D1 16:00 Kazachstan Kazachstan Georgië Georgië 0-2
8 do 06 sep D1 20:45 Letland Letland Andorra Andorra 0-0
27 zo 09 sep D1 18:00 Georgië Georgië Letland Letland 1-0
37 ma 10 sep D1 20:45 Andorra Andorra Kazachstan Kazachstan 1-1
63 za 13 okt D1 18:00 Georgië Georgië Andorra Andorra 3-0
64 za 13 okt D1 18:00 Letland Letland Kazachstan Kazachstan 1-1
84 di 16 okt D1 16:00 Kazachstan Kazachstan Andorra Andorra 4-1
91 di 16 okt D1 20:45 Letland Letland Georgië Georgië 0-3
93 do 15 nov D1 16:00 Kazachstan Kazachstan Letland Letland 1-1
99 do 15 nov D1 20:45 Andorra Andorra Georgië Georgië 1-1
123 ma 19 nov D1 18:00 Andorra Andorra Letland Letland 0-0
124 ma 19 nov D1 18:00 Georgië Georgië Kazachstan Kazachstan 2-1

Speelschema Nations League poule D2

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
20 za 08 sep D2 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland San Marino San Marino 5-0
23 za 08 sep D2 20:45 Luxemburg Luxemburg Moldavië Moldavië 4-0
45 di 11 sep D2 20:45 San Marino San Marino Luxemburg Luxemburg 0-3
46 di 11 sep D2 20:45 Moldavië Moldavië Wit-Rusland Wit-Rusland 0-0
59 vr 12 okt D2 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland Luxemburg Luxemburg 1-0
60 vr 12 okt D2 20:45 Moldavië Moldavië San Marino San Marino 2-0
83 ma 15 okt D2 20:45 Luxemburg Luxemburg San Marino San Marino 3-0
82 ma 15 okt D2 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland Moldavië Moldavië 0-0
100 do 15 nov D2 20:45 San Marino San Marino Moldavië Moldavië 0-1
101 do 15 nov D2 20:45 Luxemburg Luxemburg Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2
118 zo 18 nov D2 18:00 Moldavië Moldavië Luxemburg Luxemburg 1-1
119 zo 18 nov D2 18:00 San Marino San Marino Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2

Speelschema Nations League poule D3

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
10 vr 07 sep D3 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Kosovo Kosovo 0-0
16 vr 07 sep D3 20:45 Faeröer Faeröer Malta Malta 3-1
38 ma 10 sep D3 20:45 Kosovo Kosovo Faeröer Faeröer 2-0
39 ma 10 sep D3 20:45 Malta Malta Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-1
52 do 11 okt D3 20:45 Faeröer Faeröer Azerbeidzjan Azerbeidzjan 0-3
53 do 11 okt D3 20:45 Kosovo Kosovo Malta Malta 3-1
73 zo 14 okt D3 18:00 Faeröer Faeröer Kosovo Kosovo 1-1
72 zo 14 okt D3 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Malta Malta 1-1
111 za 17 nov D3 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Faeröer Faeröer 2-0
112 za 17 nov D3 18:00 Malta Malta Kosovo Kosovo 0-5
137 di 20 nov D3 20:45 Kosovo Kosovo Azerbeidzjan Azerbeidzjan 4-0
138 di 20 nov D3 20:45 Malta Malta Faeröer Faeröer 1-1

Speelschema Nations League poule D4

# Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
2 do 06 sep D4 18:00 Armenië Armenië Liechtenstein Liechtenstein 2-1
9 do 06 sep D4 20:45 Gibraltar Gibraltar Macedonië Macedonië 0-2
28 zo 09 sep D4 18:00 Macedonië Macedonië Armenië Armenië 2-0
31 zo 09 sep D4 20:45 Liechtenstein Liechtenstein Gibraltar Gibraltar 2-0
65 za 13 okt D4 18:00 Armenië Armenië Gibraltar Gibraltar 0-1
69 za 13 okt D4 20:45 Macedonië Macedonië Liechtenstein Liechtenstein 4-1
85 di 16 okt D4 18:00 Armenië Armenië Macedonië Macedonië 4-0
92 di 16 okt D4 20:45 Gibraltar Gibraltar Liechtenstein Liechtenstein 2-1
107 vr 16 nov D4 20:45 Gibraltar Gibraltar Armenië Armenië 2-6
108 vr 16 nov D4 20:45 Liechtenstein Liechtenstein Macedonië Macedonië 0-2
130 ma 19 nov D4 20:45 Macedonië Macedonië Gibraltar Gibraltar 4-0
131 ma 19 nov D4 20:45 Liechtenstein Liechtenstein Armenië Armenië 2-2