Programma Nederlands 11-tal


Eerstvolgende wedstrijd Oranje

Stand Groep C Nederlands Elftal

Poule C EK 2020 WG W G V DV DT Punten
 Nederland 0 0 0 0 0 0 0
 Oekraïne 0 0 0 0 0 0 0
 Oostenrijk 0 0 0 0 0 0 0
Winnaar Playoffs D (Georgië, Wit-Rusland, Noord-Macedonië of Kosovo). Of als Roemenië zich kwalificeert (playoffs A): Roemenië

Wedstrijden en uitslagen Groep C EK 2020

Groep Speelstad Datum Aftrap (NL tijd) Thuis Uit Tickets Uitslag
C Boekarest 14 juni 2020 18:00 Oostenrijk Play-off Winner D (A)    
C Amsterdam 14 juni 2020 21:00 Nederland Oekraïne    
C Boekarest 18 juni 2020 15:00 Oekraïne Play-off Winner D (A)    
C Amsterdam 18 juni 2020 21:00 Nederland Oostenrijk    
C Amsterdam 22 juni 2020 18:00 Play-off Winner D (A) Nederland    
C Boekarest 22 juni 2020 18:00 Oekraïne Oostenrijk  

Groep C Kwalificatie EK 2020 WG W G V DV DT Punten
Duitsland * 8 7 0 1 30 7 21
NEDERLAND* 8 6 1 1 24 7 19
Noord-Ierland 8 4 1 3 9 13 13
Wit-Rusland 8 1 1 6 4 16 4
Estland 8 0 1 7 2 26 1
*Gekwalificeerd voor EK 2020

Alle wedstrijden en uitslagen Groep C kwalificatie EK 2020

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
donderdag 21 maart 2019 20:45 Nederland Wit-Rusland 4 - 0
donderdag 21 maart 2019 20:45 Noord-Ierland Estland 2 - 0
zondag 24 maart 2019 20:45 Nederland Duitsland 2 - 3
zondag 24 maart 2019 20:45 Noord-Ierland Wit-Rusland 2 - 1
zaterdag 8 juni 2019 18:00 Estland Noord-Ierland 1 - 2
zaterdag 8 juni 2019 20:45 Wit-Rusland Duitsland 0 - 2
dinsdag 11 juni 2019 20:45 Wit-Rusland Noord-Ierland 0 - 1
dinsdag 11 juni 2019 20:45 Duitsland Estland 8 - 0
vrijdag 6 september 2019 18:00 Estland Wit-Rusland 1 - 2
vrijdag 6 september 2019 20:45 Duitsland Nederland 2 - 4
maandag 9 september 2019 20:45 Estland Nederland 0 -4
maandag 9 september 2019 20:45 Noord-Ierland Duitsland 0 - 2
donderdag 10 oktober 2019 18:00 Wit-Rusland Estland 0 - 0
donderdag 10 oktober 2019 20:45 Nederland Noord-Ierland 3 - 1
zondag 13 oktober 2019 18:00 Wit-Rusland Nederland 1 - 2
zondag 13 oktober 2019 20:45 Estland Duitsland 0 - 3
zaterdag 16 november 2019 20:45 Duitsland Wit-Rusland 4 - 0
zaterdag 16 november 2019 20:45 Noord-Ierland Nederland 0 - 0
dinsdag 19 november 2019 20:45 Duitsland Noord-Ierland 6 - 1
dinsdag 19 november 2019 20:45 Nederland Estland 5 - 0

Speelschema Nederlands Elftal

2018-2020 UEFA Nations League

 

Datum Tijd Waar Thuis Uit Uitslag Wat
23-03-2018 20:45 Amsterdam Nederland Engeland  0 - 1 Oef
26-03-2018 20:45 Genève Portugal Nederland  0 - 3 Oef
31-05-2018 20:45  Trnava Slowakije Nederland  1 - 1 Oef
04-06-2018 20:45 Turijn Italië Nederland  1 - 1  Oef
06-09-2018 20:45 Amsterdam Nederland Peru  2 - 1 Oef
09-09-2018 20:45 Parijs Frankrijk Nederland  2 - 1 Kwa UNL
13-10-2018 20:45 Amsterdam Nederland Duitsland  3 - 0 Kwa UNL
16-10-2018 20:45 Brussel België Nederland  1 - 1 Oef
16-11-2018 20:45 Rotterdam Nederland Frankrijk  2 - 0 Kwa UNL
19-11-2018 20:45  Gelsenkirchen  Duitsland Nederland  2 - 2 Kwa UNL

Final four

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
5 juni 2019 20:45 Portugal Zwitserland 3 - 1
6 juni 2019 20:45 Nederland Engeland 3 - 1
9 juni 2019 15:00 Zwitserland Engeland 0 - 0 (P 5-6)
9 juni 2019 20:45 Portugal Nederland 1 - 0
  1. Portugal
  2. Nederland
  3. Engeland
  4. Zwitserland