Markt Rijssen-Holten


Maandagmarkt Rijssen

Website Mail Contactpersoon
 Markt Rijssen maandag b.geelink@planet.nl  B.J.Geelink

Waar: Kerkstraat, 't Schild, Rozengaarde en Europaplein.

Wanneer: Maandag 08:00-13:00 in de winter

                Maandag 08:00-14:00 in de zomer


Website Mail Contactpersoon
 Arends Fruit Rijssen    Arends
Barneveld Textiel m-vanbarneveld@home.nl M van Barneveld
Erwin van Asselt Groente&Fruit   Erwin van Asselt
Faruki Inktplus   Faruki
Gabriël Mode gabrielmodehengelo@gmail.com Gabriël Mutlu
Geelink Beenmode bgeelink@gmail.com B Geelink
GMG Fashion marcel.goudemans@hotmail.com Marcel Goudemans
Hassani Mode   A Znagui-Hassani
JKB Bodywear info@jkbbodywear.nl  
Johan Lunenborg Schuimrubber   Johan Lunenborg
JP Shirts contact@klerenvoordeman.nl  
Marco Kleinvakartikelen marco@marcokleinvak.nl Marco en Almanda ten Tije
Nobbenhuis Textiel info@mijnondergoedwinkel.nl Benno Nobbenhuis
Pannenberg.nl info@pannenberg.nl Marinus Dannenberg
Paul Leeuwen Textiel   Paul Leeuwen
Van Lu Vietnamese specialiteiten vofvanlu@hotmail.com Van Lu
Vishandel Wekking monique_wekking@hotmail.com Henri Wekking
Wensink Textielhandel   Bennie Wensink
Westerhof Kaas info@westerhof.nl Maick Westerhof

Vrijdagmarkt Holten

Website Mail Contactpersoon
 Markt Holten vrijdag albert@reinaardusvis.nl  Albert Reinaardus

Waar: Smidsbelt

Wanneer: Vrijdag 13:00-17:00


Website Mail Contactpersoon
Bloemerij Hoek bloemerijhoek@gmail.com  Erik Hoek
Holland Kaascentrum  info@hollandkaascentrum.nl   Sharon Klein Horstman
Reinaardus Vis albert@reinaardusvis.nl Albert Reinaardus

Zaterdagmarkt Rijssen

Website Mail Contactpersoon
Markt Rijssen zaterdag  k.keuping@gmail.com  Karlie Keuping

Waar: Elsenerstraat, Kerkstraat en 't Schild

Wanneer: Zaterdag 09:00-17:00


Website Mail Contactpersoon
 Albers Bloemen en Planten    H. Albers
Arends Fruit Rijssen   Arends
Bakkerij 't Stoepje info@stoepje.nl  
Bert's Boetiek   Bert
Christel best flowers   Christel Pongers
E&G Beenmode hoblonk@gmail.com Blonk
Gewoon Marrie Bloemen info@gewoonmarrie.nl Marrie Willems
Karlie Keuping Vleeswaren k.keuping@gmail.com Karlie Keuping
Dung Loempia's   Dung
Nijka Kaas info@cateringvandenberg.nl  
Olijven Specialist    
Peter Boeijen Groente & Fruit   Peter Boeijen
Poelier Hoffman ans-hoffman@planet.nl Henny Hoffman
Scholten Modeaccessoires   Erwin Scholten
Shayesteh Telefoonhoesjes ls_98@live.nl S.G.Shayesteh
Snackje Plekje info@snackjeplekje.nl  
Surprisenuts info@surprisenuts.nl  
Urker Vishandel