Markt Zwolle Centrum


Website Mail Webmaster
 De Zwolse Markten info@dezwolsemarkten.nl Piet Volbeda
Website Mail Marktmeester
Zwolle Centrum info@dezwolsemarkten.nl

Henk Wissink, Dick Pluim

Locatie: Grote Kerkplein, Grote Markt, Luttekestraat, Melkmarkt

Vrijdag 08:00 - 13:00 uur

Locatie: Grote Markt, Melkmarkt

Zaterdag 08:00 - 17:00 uur

Handelaars

Website Mail Handelaar Dag
Aardappelhandel v/d Belt  wiljanvdbelt@live.nl Wiljan van de Belt vr
Art Barbeque artbbq@hotmail.com Artak Yeghishyan za
Bakkerij 't Stoepje g.pijpers@casema.nl Bert Pijpers vr
Betty Sokken info@bettysokken.nl Betty za
Biologische Vleeshandel Galema post@zuiderzee-asperges.nl Simon Galema vr
Bloemen en Plantenhandel Bonekamp ha.bonekamp@planet.nl Harry Bonekamp vr/za
Bloemenhandel Wim & Simone niet beschikbaar Wim Bisschop vr/za
Bodyshop Aktulun bodyshopaktulun@gmail.com Mustafa Aktulun za
Boomkamp Kaasspecialist boomkampkaas@gmail.com Marcel Boomkamp vr/za
Bosch Groente en Fruit aejbosch@hotmail.com Hans Bosch vr/za
Bosscher Brood & Banket info@bosschersite.nl H.M.Bosscher vr
Buter Beenmode buterbeenmode@kpnmail.nl Jaap Buter vr
Carthago Keramiek info@carthagokeramiek.nl Testouri za
Come-Markt come-markt@telfort.nl Klaas Kommer vr/za
Damestextiel Sharda niet beschikbaar Mukesh Sharda vr/za
De Notenkraker info@marktnoten.nl Ellen Vegter vr
De Olijvenkoning info@okfoods.eu Ruud Dikken vr/za
De Wafelbakker janbosch707@gmail.com Jan Bosch za
Efe Kebab info@efe-kebab.nl Efe za
E.F. Horloges ehsanfaghiri@hotmail.com Ehsan Faghiri za
Ewalds Kruidenkraam ewaldvanderhout@vodafoonthuis.nl Ewald van der Hout vr/za
For You K Huising fhuising@hetnet.nl F Huising vr
4Essence info@4essence.com Shahin Farrokhi vr/za
Frutas del Sol niet beschikbaar Ferry Fleur vr/za
Gabriël Mode gabrielmodehengelo@gmail.com Gabriël Mutlu vr
Gebr. Ruitenberg Groente & Fruit a.ruitenberg@kliksafe.nl Arno Ruitenberg vr/za
Gerrit Visscher's Oud Hollandse Lekkernijen   Gerrit Visscher vr/za
Hendriksen Kipspecialiteiten willem-jan1992@hotmail.com Jan Hendriksen vr/za
Henri Brood&Banket info@henris.nl Henri van de Bunt za
Het Aardrijk Groente & Fruit info@hetaardrijk.eu Arie van Eijk vr
Het Hengelose Kaasboertje m.goeken@online.nl Michel Goeken vr/za
Imkerij Het Korfje info@hetkorfje.nl Gert Meulenbelt za
Jansen AGF jansenagfnieuwleusen@gmail.com Wim Jansen vr/za
Jansen en Zn. AGF mio.jansen@gmail.com Jan Jansen vr/za
Kuupmans Kaas marnix@kuupmanskaas.nl Marnix Wolter vr
Leon Elbertsen Modestoffen niet beschikbaar Leon Elbertsen vr
Lingerie Sun niet beschikbaar niet beschikbaar vr
M van Barneveld Textiel m-vanbarneveld@home.nl M van Barneveld vr
Marktbakker Koerselman-Diek maartenkoerselman@hetnet.nl Maarten Koerselman vr
Marktslager Rijkeboer info@slagerijrijkeboer.nl Egbert Rijkeboer vr/za
Mastenbroek Vleeswaren g.jr@mastenbroek-vleeswaren.nl Gijs Mastenbroek jr. vr
Mediterrane Delicatessen niet beschikbaar niet beschikbaar vr
Mode en Textiel Theo Peters niet beschikbaar Theo Peters vr
Mode en Textiel van Hal niet beschikbaar van Hal za
Nijenhuis Mode niet beschikbaar H Nijenhuis vr
Nijka Kaas nijkakaas@nijenhuisrijssen.nl Hendrik Nijenhuis vr
Nobbenhuis Textiel info@mijnondergoedwinkel.nl Benno Nobbenhuis vr
Notenbranderij van Ginkel arnoldvanginkel@canaldigitaal.nl Arnold van Ginkel za
Ondermode Kuis niet beschikbaar D Kuis vr
Poelier A C Vegter info@poelieracvegter.nl Aldert Vegter vr/za
Stoffen Kuipers niet beschikbaar Willem Kuipers vr
Stoffenhandel Delaive delaive@live.nl Margriet van Koeverden vr
Tapparfum info@tapparfum.nl Retail Brand BV za
Uut Twelle info@uuttwelle.nl niet beschikbaar vr
Van Goor Zelfmaakmode info@vangoorgroep.nl Jennette van Goor vr
Van Poorten Brood-Banket-Zoetwaren info@vanpoorten.nl Marcel van Poorten za
Vietnamese Loempia Tran niet beschikbaar Phi Hung Tran za
Visscher's Zeevishandel visscher.d@kpnmail.nl Dirk Visscher vr
Visspecialist Koelewijn-de Graaf roykoelewijn@hotmail.com Roy Koelewijn vr/za
Vordense Handelsonderneming info@hkup.nl Hans Kup vr
Westerhof's Kaashandel info@westerhof.nl MJA Westerhof vr
Worst Wereld melanieoverweg@planet.nl Melanie Overweg za
Wout's Kleding niet beschikbaar Karin Unen vr
Kaashandel aan het Rot / van Dijk info@zwolsekaashandel.nl Jan Martijn van Dijk vr/za