Markt Kampen


Website Mail Marktmeester
Markt Kampen marktmeester@kampen.nl Anne Tennekes

Waar: Nieuwe Markt / Burgwal / Meeuwenweg

Wanneer: Maandag 08:30-12:30 uur


Handelaars

Website Mail Handelaars
Andries vd Kolk Horloges andriesvandekolk@gmail.com Andries van de Kolk
Bakkerij 't Stoepje info@bertkroesen.nl Bert Kroesen
Beenmode Elhorst gbk@home.nl Jan Elhorst
Brei- en Kleinvakartikelen Brandsma fambrandsma4@hotmail.com JVT Brandsma
Buter Beenmode buterbeenmode@kpnmail.nl Jaap Buter
De Hobbykraam kristi-design@tele2.nl G. Kristiaans-de Groot
De Huishoudkraam kristi-design@tele2.nl
G. Kristiaans-de Groot
Dekker Stroopwafels dekkerstroopwafels@gmail.com Martin Dekker
Erik van Zoggel Stoffen niet beschikbaar Erik van Zoggel
Ewalds Kruidenkraam ewaldvanderhout@vodafoonthuis.nl Ewald v/d Hout
Ezzat telefoonartikelen niet beschikbaar A.W.Ezzat
Gerdi en Gert Otten Groente en fruithandel  gengotten@home.nl Gerdi en Gert Otten
Groente en Fruit vd Haar bvanderhaar@home.nl Bert van der Haar
Groente en Fruit Gebr. Ruitenberg aruitenberg@kliksafe.nl Arno Ruitenberg
Hilhorst Beenmode niet beschikbaar Hilhorst
Hoogewerf bloemen en planten ecahoog@hetnet.nl Engel Hoogewerf
Hoogstede AGF niet beschikbaar
Harm Hoogstede
Hup Stoffen b.hup@hupstoffen.nl Bastiaan Hup
Jansen Ondermode niet beschikbaar J. Jansen
J&J Markt en partijhandel jenjmarkthandel@gmail.com J en J
Kayhoni Mode niet beschikbaar niet beschikbaar
Klaas Vaak Beddenmode info@klaasvaak.nl niet beschikbaar
Lal Chand Heera Markthandel in Kleding niet beschikbaar Lal Chand Heera
Mastenbroek Vleeswaren g.jr@mastenbroek-vleeswaren.nl Gijs Mastenbroek
Marcel's Kaaskraam (Daalder Kaas) marcelskaaskraam@gmail.com Marcel Schoonewille
Nico van Barneveld Stoffen niet beschikbaar Nico van Barneveld
Poelier AC Vegter info@poelieracvegter.nl Aldert Vegter
Reya Leder fredtruuscom@hotmail.com Fred Hartemink
Sanwar Ram Markthandel in Kleding niet beschikbaar Sanwar Ram
Seuters Sport info@seuterssport.nl Christiaan Seuters
Tuin- en Perkplanten H. Bonekamp ha.bonekamp@planet.nl Harry Bonekamp
Tran Vietnamese Snacks niet beschikbaar Tran
Vishandel Bottenberg info@vishandelbottenberg.nl Marcel Wezenberg
Visscher Mode Fournituren info@visscherfournituren.nl Marjon & Tina Visscher
Vitamientje AGF info@vitamientje.nl Harmen Westerink
Willem's Wenskaarten niet beschikbaar niet beschikbaar
Wolf Rijwielkraam jannettegerritswolf@gmail.com Jannette Gerrits-Wolf