Markt Harderwijk


Website Mail Marktmeester
 Markt Harderwijk niet beschikbaar Armen Hakobian

Waar: Klooster

Wanneer: Zaterdag 09:00-13:30 uur



Handelaars

Website Mail Handelaar
 Aardappelhandel van Horssen niet beschikbaar Hans van Horssen
Alya Delicatessen info@alyadelicatessen.nl

Alya

J.Kroesen h/o "de Mikke" j.kroesen@canaldigitaal.nl

Johan Kroesen

Bert Annen Noten & Zuidvruchten bert_edelmar@hotmail.com

Bert Annen

Bloemerie Bessel besselnijkamp@hotmail.com

Bessel Nijkamp

Brei- en Kleinvakartikelen ten Brinke arie.1950@live.nl

Arie ten Brinke

Broekie's Bloemen broekiesbloemen@gmail.com

Ronnie Tolhuisen

Buter Beenmode buterbeenmode@kpnmail.nl

Jaap Buter

Dop's Poelier niet beschikbaar

Arie Doppenberg

Egbert Wouters Stoffen lappoloog@live.nl

Egbert Wouters

Elbert Lamers Textiel

ehlamers@online.nl

Elbert Lamers

EK Stoffen

   
Handelsonderneming Bourgonje hobourgonje@gmail.com

Pierre Bourgonje

Hobbyartikelen en Wenskaarten Erik Peters hobbykraampeters@hotmail.com

Erik Peters

Kaashandel Eric Jan Mulder kaashandelmulder@hotmail.com

Eric Jan Mulder

Kros Groentehandel k.rossie@live.nl

Freddy Kros

Kros Fruithandel info@krosfruithandel.nl

Marco Kros

Lederwaren Dejank niet beschikbaar

Amin Dejank

Masselink Damesmode

sabine254@hotmail.com

nancymasselink@hotmail.com

Sabine en Nancy Masselink

Mastenbroek Vleeswaren

g.jr@mastenbroek-vleeswaren.nl

Gijs Mastenbroek

Nijenhuis Kaashandel

info@nijenhuiskaashandel.nl

Hendrik Nijenhuis

P. van Giessen Tuinplanten

p.a.vangiessen@kpnmail.nl

Theo van Wijnen

R.A. van Dalen Markthandel

ravandalen@hotmail.com

Ruud van Dalen

Sariaslan Groente en Fruit

h.sariaslan@hotmail.com

Haci Sariaslan

Stroopwafels G.Robben

robbengerard@gmail.com

Gerard Robben

Vietnamese Specialiteiten Hang

niet beschikbaar

M T Hang

Vishandel Gert Zijl

niet beschikbaar

Gert Zijl

Vishandel Lammert Zijl

epyterbeek@hotmail.nl

Lammert Zijl

Vishandel Wouter Koelewijn

info@vishandelwouterkoelewijn.nl

Wouter Koelewijn

Weller Diervoeders

lsweller@hetnet.nl

Sam Weller

Westra Flowers

westravandelft@hotmail.com

Hielco Westra