Markt Emmeloord


Website Mail Marktmeester
 Markt Emmeloord niet beschikbaar Harmen Oenema

Waar: Kettingplein

Wanneer: Donderdag 09:00-15:00 uur



Handelaars

Website Mail Handelaar
De Spakenburgse Bakker jjk_225@hotmail.com Jeroen Koelewijn
Beenmode Elhorst gbk@home.nl Jan Elhorst
Bos Burger rinibos@hotmail.com Rini Bos
Brandsma Markthandel in Brei- en Kleinvakartikelen fambrandsma4@hotmail.com N.J. Brandsma
Carmen Stoffen janvenema60@hotmail.com Jan Venema
Creamiera info@creamira.nl Miranda Hoekstra
Daniëls Bloemenhandel info@danielsbloemenhandel.nl Daniël Carter
Dat staat u goed datstaatjegoed@gmail.com Frank Docter
De Kamper Kaashandel fdc99n@kliksafe.nl Frens Dekker
De Notenkraker info@marktnoten.nl Ellen Vegter
De Telefoonboer van Es detelefoonboer@live.nl van Es
Ewalds Kruidenkraam ewaldvanderhout@vodafoonthuis.nl Ewald van der Hout
Foij Stijle premenelisabeth@gmail.com Prem Nath
Fruit-o-logen Team jhoogstede@kpnmail.nl J Hoogstede
Groninger worst anketilstra@gmail.com Wim Tilstra
Hoogstede Groente en Fruit h.hoogstede@home.nl Harm Hoogstede
Huisjes Onderkleding 8243px15@hetnet.nl Henk Huisjes
Kaashandel de Vriend fjdevriend@home.nl Frits de Vriend
Kaychohi Mode niet beschikbaar M Kaychohi
't Kralenboerderijtje Kreatief paula.borm@gmail.com
Paula Borm
Lokki Stroopwafels phangngo@online.nl Phang Ngo
Poelier Peter Termaat p.termaat@tele2.nl Peter Termaat
Reya Leder fredtruuscom.hotmail.com Fred Hartemink
Robert van Poorten Brood - Banket - Chocolaterie rvanpoorten@home.nl Robert van Poorten
Valentino Schoenen khalil420_2@hotmail.com Mustafa
Vietnamese Loempia's Saigon ttm.ngo@home.nl T.T.M. Ngo
Vishandel Hillebrand de Graaf vishandeldegraaf@planet.nl Hillebrand de Graaf
Visspecialist R Koelewijn en Zn. info@rkoelewijnvis.nl Egbert-Jan Koelewijn
Vitamientje AGF harmen@vitamientje.nl Harmen Westerink
Vleeswarenbedrijf Kroeb theo.kroeb@online.nl Theo Kroeb