Markt Hardenberg


Als extra service voor de lezer van deze site kunt u naast Nederlands uit 4 andere talen kiezen Duits, Engels, Frans en Fries. Klik op het dropdown menu voor de taal van uw keuze.

De plaatselijke tijd in Zwolle:


Website Mail Marktmeester
Markt Hardenberg jan.zweers@hardenberg.nl Jan Zweers

Waar: Markt

Wanneer: Maandag 08:30-13:00



Website Mail Contactpersoon
Arends Groente en Fruit info@arendsagf.nl  Arends
Bosscher Brood & Banket bosscherbroodenbanket@home.nl Bosscher
Erwin van Goor Kaarten   Erwin van Goor
Finkers Kaasspecialist   Richard Finkers
Hofstede Brood & Banket info@tradestreetholland.com Jan Hofstede
Inge's Handelsonderneming ingespoelder@hotmail.com Inge Spoelder
Inktplus info@inktplus.com  
Jaap Baas Damesmode jaccobaas@home.nl Jacco Baas
Jansen Groente & Fruit mio.jansen@gmail.com Jan Jansen
Lam Vietnamese Loempia's   Ka-Kim Lam
M.B.S.-Senhaji  Mode b.raji@hotmail.com Mohammed Raji Senhaji
Mulder Bloemen & Planten   G.M.Mulder
Paul Leeuwen Interieurstoffen leeuwen_6@hotmail.com Paul Leeuwen
Reinerink's Vis info@reinerinksvis.nl Reinerink
Rekers Groente & Fruit   Gerard Rekers
Stoffenhandel Jan Kreeft k-kreeft@hotmail.com Jan Kreeft
Stoffenhandel Harry Kreeft info@makomastoffen.nl Harry Kreeft
Tazi Fashion   Mohammed Tazi
Tempelman-Aalders Ondermode info@tempelman-ondergoed.nl Tempelman
Van Goor Zelfmaakmode henkjan@naamlintjes.nl Henkjan van Goor
Vishandel Nawijn annenawijn@hetnet.nl Anne Nawijn
Westrik Lederwaren en Bijoux wouter_westrik@hotmail.com Bert en Wouter Westrik
X-More Mode info@trendy-grotematen.nl